Since december 2012 Battlestations: Midway is supported by GameSpy no longer. The only one possibility for Midway players is GameRanger. Please visit www.gameranger.com, download Gameranger client and make new account. You can find other Midway players in the Gameranger rooms. BS:M patch 1.1.1 is required to play online battles. Iowa Mission Pack and Midway Modders Mappacks 1 and 2 are recommended.

Moja BSP

Moja BSP

dzień dobry
na wstępie chciałbym zaznaczyć ,że jest to mój pierwszy wpis na jakimkolwiek forum , tzn to drugie forum z jakiego korzystam, w grach X2, X3 pewnie nie utonąłbym tak mocno gdyby nie forum egosoftu (i fakt że jestem gorącym fanem wszelakich latadeł), polska filia świata X działa bardzo prężnie i uważam ją za wzorzec forum dla graczy, ale nie widzę celu umieszczania tam postów, bo.. tam już jest wszystko na temat X. BSM kupiłem hmm.. niechcący stała sobie bidulka na półce w jakiejś reedycji za 19 zyla, pierwotnie prezent dla siostrzeńca ,potem było już szybko, instalka, próbny lot i tyle łepek zobaczył bo nie odszedłem od kompa dopóki nie skończyłem gry. Następnego dnia miałem wyjazd do W-wy ,empik, BSP... i wpadłem. Zbyt mocno się nie broniłem , wojna morska to od zawsze mój konik "Morze w ogniu 1939-1945" J. Pertka to była moja biblia w podstawówce, dawno temu. Mój post tutaj napędziła obawa znużenia, obecnie rozgrywam jedynie inwazje na Midway i bitwę na morzu filipińskim, moim zdaniem najciekawsze single misje, niestety doszedłem do etapu kiedy niszczę wszystkie jednostki wroga i zdobywam wszystkie możliwe odznaczenia bitewne, (Midway 7, Filipiny 6) najtrudniejsza sokole oko, wbrew pozorom ( normalnie zdobywana jakby od niechcenia) jak chce, nie jest tak łatwo, piłuje krążownikiem poza zasięgiem dział lotniskowca, każdy pocisk w środek magazynu i dupa, może liczą się tylko te które przebiją się do środka ad . Teraz małe narzekanki: -brak możliwości odblokowania jednostek w trybie offline , mój net to orange mobile na stronach czy na ściąganiu danych śmiga, ale są przerwy, króciutkie ,ale wątpię żeby jakaś gra sieciowa to strawiła, -brak edytora misji auć , oczyma wyobrażni już widzę batalie jakie sprawiłbym sobie -AI, to jak  zachowują się niszczyciele eskorty jak szaleję sobie okrętem podwodnym wokół zgrupowania lotniskowca = sąd wojenny. Drobiazgi.

Pozdrawiam wszystkich zapalonych lotników i marynarzy.

p.s. filipiny, zniszczenie wszystkich lotniskowców to kwestia synchronizacji ataków ,jak dostaje 6 torped to idzie na dno ,nawet jak tego nie zobaczę.

brickerborg
Seaman
Activity Points: 0
ranks
useravatar
Offline
5 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Re: Moja BSP

Witamy na naszej stronie ab

I only win   ----> My good old proverb  ab
Squadron Players Battlestations Midway ---> http://www.xfire.com/communities/bandito/
http://img22.imageshack.us/img22/2878/100dollar03june.gif

Adi_POL
Old Veteran
Commodore
Activity Points: 2040
ranks
useravatar
Offline
1138 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Re: Moja BSP

Witamy na naszej stronie brickerborg, Jednak spotkasz tu przede wszystkim graczy multiplayer. Dla mnie również Midway było niezłym odkryciem na single player. Skończyłem wszystkie misje single w grze po raz pierwszy od czasu Medal od Honor Allied Assault (To było chyba w roku 2000). Jednak prawdziwa zabawa rozpoczęła się od czasu, kiedy udało mi się założyć konto na GameSpy i zagrać w multi. W tej chwili Midway w trybie multiplayer jest jedyną grą w którą gram. Szczególnie od czasu pojawienia się mappacków, które dodają 11 nowych map, jest naprawdę sporo zabawy.

A co się tyczy Pacific - czekaliśmy na nią. Tryb single jest fajny a grafika bardzo dobra. Jednak zmiany w trybie multi i zupełnie inny typ gry spowodowały, że BSP multiplayer po prostu wielu rozczarował. I wrócili do Midway.

Tak czy inaczej, szkoda że nie jesteś w stanie dołączyć do gry w sieci. Jeśli podoba ci się single to pewnie multiplayer również przypadłby ci do gustu. Na Youtube są filmiki z gry w sieci (moje też) naprawdę fajna zabawa ab

PS: Co się tyczy edytora - to prawda. Jedna z największych porażek. Ludzie którzy tutaj się skupili (tutaj - na bs.eu) odkryli jednak, jak dodawać mapy. Tyle że to naprawdę skomplikowana robota.

I am playing Midway as EST_PL
I am playing Pacific as PL EST PL

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
Activity Points: 6183
ranks
useravatar
Offline
2072 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Board Info

Board Stats:
 
Total Topics:
1690
Total Polls:
69
Total Posts:
23070
Dormant:
User Info:
 
Total Users:
20712
Newest User:
ngan34017136902821
Members Online:
0
Guests Online:
628

Online: 
There are no members online

Forum Legend:

 Topic
 New
 Locked
 Sticky
 Active
 New/Active
 New/Locked
 New Sticky
 Locked/Active
 Active/Sticky
 Sticky/Locked
 Sticky/Active/Locked

Login Form

Battlestations Shoutbox

Latest Message: 1 day, 17 hours ago
 • N_Trainz : Legendary Da: Its now live on Moddb and here is the link, requires a Batlestations Midway game to be installed to work «link» - midway - skinpack/addons/international - bsm - collection - light - version Enjoy
 • Runsva : are we still talikg about the zyy modding pack??
 • N_Trainz : Yeah I wanted to do this, but the installers were being a pain giving me errors about something. I finally got it working, and just figured out how to make the updater now since it'll be two parts with one containing the misc files and the other mostly the mpak files. It'll be a stand - alone DLC mod just like the Bismarck Mission Pack was. Like I said I plan to have it all completed and uploaded by this weekend
 • Legendary Da : No, no, not problem at all; I am already grateful that you were thinking about this subject, I can wait as long as you need to. Thanks for the help (again), and feel no need to rush this subject; we all know that the life comes first. :)
 • N_Trainz : Hope you won't mind the wait, it'll be worth it if you ask me, and yes I do understand that you can't download due to that cap Mege has. I heard the PM was down, but haven't tried it as I been busy helping the BSmodHQ team with things and then those that are life - in - general.
 • N_Trainz : To Legendary Da: I been trying to work on that actually, what I'm experiencing is the pack size> I already made it a light version of the mod, so hopefully this weekend maybe, might be sooner
 • Legendary Da : To N_Trainz: So, um... I can't exactly download from Mega for some reason; so could u upload that mod to Moddb? I am sorry for making extra work for you, and I TOTALLY understand if u can't upload it again; so, do as you want; I just wanted to say somehow I couldn't dl the mod (btw, why isn't the PM working?). U don't have to post the link either; I'll find it from the site if u upload it. Thanks whatever u do, and so sorry for the extra wish. :/
 • Runsva : Anyone there??
 • Runsva : That is on the zyy modding pack v1.0.3 forum.
 • Runsva : If that hepls...
 • Runsva : The link that I donloaded from is the one message before the last one on page 4 on this forum because all the others are for some reason down.
 • YamatoFavor : Zyy eh... doubt I installed successfully and seems like I lost the build
 • Axis_Crusher : Well I am aware of that mod, but I've never installed it. I'll ask around if I can find someone that successfully installed it.
 • Runsva : The zyy modding pack v1.0.3
 • Axis_Crusher : Just so we're on the same page which mod are you trying to install?
 • Runsva : Game*
 • Runsva : Do i need to make a copy of my gamr folder like Battlestations Midway?
 • Runsva : No I didn't install it into a separate directory, it is in steamapps - - > common like any other steam game.
 • Runsva : pls help me fix it i really want to play this mod :D
 • Runsva : and i copied every file to the mpak folder in the bsp directory, and when i try to run it it just crahes onthe main menu screen

Only registered users are allowed to post

Now Online

None

Birthdays

BusyOCAMPO Send PM
birthday will Friday, 24 February 2017

samuraj Send PM
birthday will Wednesday, 01 March 2017