Since december 2012 Battlestations: Midway is supported by GameSpy no longer. The only one possibility for Midway players is GameRanger. Please visit www.gameranger.com, download Gameranger client and make new account. You can find other Midway players in the Gameranger rooms. BS:M patch 1.1.1 is required to play online battles. Iowa Mission Pack and Midway Modders Mappacks 1 and 2 are recommended.

Moja BSP

Moja BSP

dzień dobry
na wstępie chciałbym zaznaczyć ,że jest to mój pierwszy wpis na jakimkolwiek forum , tzn to drugie forum z jakiego korzystam, w grach X2, X3 pewnie nie utonąłbym tak mocno gdyby nie forum egosoftu (i fakt że jestem gorącym fanem wszelakich latadeł), polska filia świata X działa bardzo prężnie i uważam ją za wzorzec forum dla graczy, ale nie widzę celu umieszczania tam postów, bo.. tam już jest wszystko na temat X. BSM kupiłem hmm.. niechcący stała sobie bidulka na półce w jakiejś reedycji za 19 zyla, pierwotnie prezent dla siostrzeńca ,potem było już szybko, instalka, próbny lot i tyle łepek zobaczył bo nie odszedłem od kompa dopóki nie skończyłem gry. Następnego dnia miałem wyjazd do W-wy ,empik, BSP... i wpadłem. Zbyt mocno się nie broniłem , wojna morska to od zawsze mój konik "Morze w ogniu 1939-1945" J. Pertka to była moja biblia w podstawówce, dawno temu. Mój post tutaj napędziła obawa znużenia, obecnie rozgrywam jedynie inwazje na Midway i bitwę na morzu filipińskim, moim zdaniem najciekawsze single misje, niestety doszedłem do etapu kiedy niszczę wszystkie jednostki wroga i zdobywam wszystkie możliwe odznaczenia bitewne, (Midway 7, Filipiny 6) najtrudniejsza sokole oko, wbrew pozorom ( normalnie zdobywana jakby od niechcenia) jak chce, nie jest tak łatwo, piłuje krążownikiem poza zasięgiem dział lotniskowca, każdy pocisk w środek magazynu i dupa, może liczą się tylko te które przebiją się do środka ad . Teraz małe narzekanki: -brak możliwości odblokowania jednostek w trybie offline , mój net to orange mobile na stronach czy na ściąganiu danych śmiga, ale są przerwy, króciutkie ,ale wątpię żeby jakaś gra sieciowa to strawiła, -brak edytora misji auć , oczyma wyobrażni już widzę batalie jakie sprawiłbym sobie -AI, to jak  zachowują się niszczyciele eskorty jak szaleję sobie okrętem podwodnym wokół zgrupowania lotniskowca = sąd wojenny. Drobiazgi.

Pozdrawiam wszystkich zapalonych lotników i marynarzy.

p.s. filipiny, zniszczenie wszystkich lotniskowców to kwestia synchronizacji ataków ,jak dostaje 6 torped to idzie na dno ,nawet jak tego nie zobaczę.

brickerborg
Seaman
Activity Points: 0
ranks
useravatar
Offline
5 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Re: Moja BSP

Witamy na naszej stronie ab

I only win   ----> My good old proverb  ab
Squadron Players Battlestations Midway ---> http://www.xfire.com/communities/bandito/
http://img22.imageshack.us/img22/2878/100dollar03june.gif

Adi_POL
Old Veteran
Commodore
Activity Points: 2040
ranks
useravatar
Offline
1138 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Re: Moja BSP

Witamy na naszej stronie brickerborg, Jednak spotkasz tu przede wszystkim graczy multiplayer. Dla mnie również Midway było niezłym odkryciem na single player. Skończyłem wszystkie misje single w grze po raz pierwszy od czasu Medal od Honor Allied Assault (To było chyba w roku 2000). Jednak prawdziwa zabawa rozpoczęła się od czasu, kiedy udało mi się założyć konto na GameSpy i zagrać w multi. W tej chwili Midway w trybie multiplayer jest jedyną grą w którą gram. Szczególnie od czasu pojawienia się mappacków, które dodają 11 nowych map, jest naprawdę sporo zabawy.

A co się tyczy Pacific - czekaliśmy na nią. Tryb single jest fajny a grafika bardzo dobra. Jednak zmiany w trybie multi i zupełnie inny typ gry spowodowały, że BSP multiplayer po prostu wielu rozczarował. I wrócili do Midway.

Tak czy inaczej, szkoda że nie jesteś w stanie dołączyć do gry w sieci. Jeśli podoba ci się single to pewnie multiplayer również przypadłby ci do gustu. Na Youtube są filmiki z gry w sieci (moje też) naprawdę fajna zabawa ab

PS: Co się tyczy edytora - to prawda. Jedna z największych porażek. Ludzie którzy tutaj się skupili (tutaj - na bs.eu) odkryli jednak, jak dodawać mapy. Tyle że to naprawdę skomplikowana robota.

I am playing Midway as EST_PL
I am playing Pacific as PL EST PL

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
Activity Points: 6174
ranks
useravatar
Offline
2072 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Board Info

Board Stats:
 
Total Topics:
1690
Total Polls:
69
Total Posts:
23055
Dormant:
User Info:
 
Total Users:
20256
Newest User:
kristianheine2045149
Members Online:
0
Guests Online:
593

Online: 
There are no members online

Forum Legend:

 Topic
 New
 Locked
 Sticky
 Active
 New/Active
 New/Locked
 New Sticky
 Locked/Active
 Active/Sticky
 Sticky/Locked
 Sticky/Active/Locked

Login Form

Battlestations Shoutbox

Latest Message: 2 weeks ago
 • Axis_Crusher : Bismarck Mission Pack incoming!
 • jon_man0499 : Happy belated New year to all
 • Axis_Crusher : HAPPY NEW YEAR!!!
 • YamatoFavor : Would be great if the models are from Wows
 • alantay11 : Is there a way to fill up the empty ship slots when using SurgeonSasha's Yamato? Or is it my game not showing the models?
 • Axis_Crusher : Thanks, but we already implemented both ships in the Advanced Warfare Pack a few months ago...
 • SurgeonSasha : Северная каролина («link» ямато 1945 («link»
 • Legendary Da : Hi everyone, I have one (or two) quick question about BS:M modding. I try to figure out sp mapmaking, and my first act on it was to convert a MP map to SP. However I can only play as Allies in those maps. What parameter do I have to change to play those maps as Japanese in the respective map .mpak (And where is the parameter I have to change?)?
 • N_Trainz : G'day mates, I just wanted to let those who use Windows 10 and also for those who are having troubles getting the game launching because of Games for Windows LIVE, I made a tutorial of how to get it working successfully again like on Windows 8.1. Its on my channel and here's the link to the video. «link»
 • Mokeo67 : The dictator, I downloaded the mmod2txm and I added four slots to the fletcher and a couple to the lexington.Thanks for the help though.
 • The Dictator : Makeo67 i've explained how to find the unused slots in the topic and the mmod2txm it's a program that has been shared. However there aren't so many ships with unused platforms and sme of them are in wrong positions and for move them you need to know how to change the mmod file. But if you know how to do it you can make new platfors as you want. I've shared the south dakota disposition and this one is the most intersting in my opinion
 • N_Trainz : Well it looks like we have spammers again
 • Mokeo67 : No problem Thanks for the help
 • Axis_Crusher : Not really
 • Mokeo67 : Ok thanks anyway. Do you know who does?
 • Axis_Crusher : Unfortunately I don't deal with that part of modding
 • Mokeo67 : Sorry forgot the link. «link»
 • Mokeo67 : This is the forum topic I meant. The dictator said he found the unused slots in the TXM file obtainable with the mmod2txm, what is this and is it available to use.
 • Axis_Crusher : This is your best bet: «link»
 • Mokeo67 : Also I saw on the forum that ships have unused platform slots. How do I use these?

Only registered users are allowed to post

Now Online

None

Birthdays

N_Trainz Send PM
birthday is today!

tromp74 Send PM
birthday will Thursday, 26 January 2017

warszawa Send PM
birthday will Friday, 27 January 2017

Ghostface Send PM
birthday will Saturday, 28 January 2017