Since december 2012 Battlestations: Midway is supported by GameSpy no longer. The only one possibility for Midway players is GameRanger. Please visit www.gameranger.com, download Gameranger client and make new account. You can find other Midway players in the Gameranger rooms. BS:M patch 1.1.1 is required to play online battles. Iowa Mission Pack and Midway Modders Mappacks 1 and 2 are recommended.

Problem z multiplayerem

Problem z multiplayerem

Witam, mam problem grą online w Battlestations :Midway w multiplayu. Własny serwer mogę zrobić i grać, ale dołączyć się do innego już nie. Prawdopodobnie problemów z zablokowanymi portami przez firewall (ZoneAlarm) nie mam bo sprawdzałem je przez różne programiki i wyglądają na pootwierane. Nie mam już więc pomysłu, może ktoś pomóc ?

kreve
Seaman
Activity Points: 0
ranks
useravatar
3 Posts
User info in posts
Administrator has disabled public posting

Re: Problem z multiplayerem

Na czas testu wyłącz całkowicie Firewall (systemowy z Windows też) i sprawdź, czy wtedy zadziała. My wszystcy gramy bez większych problemów. Na twój serwer postawiony przez Ciebie ktoś w ogóle wszedł? Bo zdarzają się nam takie serwery na które wejść nie można.

I am playing Midway as EST_PL
I am playing Pacific as PL EST PL

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
Activity Points: 6183
ranks
useravatar
2072 Posts
User info in posts

teraz nawet nie można wejsc do lobby wogule nie da sie grac
BsM UPADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I only win   ----> My good old proverb  ab
Squadron Players Battlestations Midway ---> http://www.xfire.com/communities/bandito/
http://img22.imageshack.us/img22/2878/100dollar03june.gif

Adi_POL
Old Veteran
Commodore
Activity Points: 2040
ranks
useravatar
1138 Posts
User info in posts

No właśnie - a to dodatkowy kłopot który zafundowało nam GameSpy. I teraz nie wadomo czy twoje kłopoty to firewall czy GameSpy.

Adi_POL wrote:

BsM UPADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie przesadzaj, to ciołki z GameSpy nie mogą się od dłuższego czasu uporać ze swoimi kłopotami ab

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
ranks
useravatar
2072 Posts
User info in posts

EST_PL wrote:

Na twój serwer postawiony przez Ciebie ktoś w ogóle wszedł? Bo zdarzają się nam takie serwery na które wejść nie można.

tak, wszyscy wchodzą bez problemów.

a na czas testu Firewalla troche się boję wyłączać ae

kreve
Seaman
ranks
useravatar
3 Posts
User info in posts

Nie ma się co bać. Kiedyś nie było firewalli i jakoś ludzie żyli. Masz antywirusa i tez wystarcza. Jakiś czas temu wyłęczyłem systemowy firewall (innego nie używam) i zapomniałem o tym na miesiąc. I nic się nie stało. Antyvir to trochę większy strach wyłaczyć. No ale jakoś trzeba dojść do przyczyny. Wyłaczenie firewalla pozwoli ci stwierdzić co jest nie tak.

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
ranks
useravatar
2072 Posts
User info in posts

Mój kumpel nie ma ani firewall ani antywira, poprostu stosuje taktyke ze jak sie troche tego zbierze robi format i komp chodzi jak zyletka ag

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
kwiatek
Commander
Activity Points: 208
ranks
useravatar
267 Posts
User info in posts

ok, test ponowny zrobiony, niestety wynik ten sam - porty są otwarte

kreve
Seaman
ranks
useravatar
3 Posts
User info in posts

Test zrobiony czyli wyłączyłeś firewall ??
Jaka sieć, jak z innymi grami ? Jaka wersja gry, jakie patche instalowales ? Jaki win? Na ile serwerów próbowałeś wejść ?

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
ranks
useravatar
2072 Posts
User info in posts

kwiatek wrote:

Mój kumpel nie ma ani firewall ani antywira, poprostu stosuje taktyke ze jak sie troche tego zbierze robi format i komp chodzi jak zyletka ag

ja tak samo tylko że nie łapie wirusów ae

Squadron Players Battlestations Midway ---> http://www.xfire.com/communities/bandito/

Adi_POL
Old Veteran
Commodore
ranks
useravatar
1138 Posts
User info in posts

witam, mam taki sam problem. Jak postawie swój serwer to zdaża sie że ktoś wejdzie, ale do żadnego dołączyć nie moge, nawet jak widze, że są na nim ludzie- czyli nie jest "niedostępny".

Korsarz
Ensign
Activity Points: 290
ranks
useravatar
41 Posts
User info in posts

czesto tak jest to znaczy ze albo graja albo servera nie ma

Adi_POL
Old Veteran
Commodore
ranks
useravatar
1138 Posts
User info in posts

Ale on pisze, że nie może do żadnego dołączyć. Korsarz, ten problem nadal jest? Wydaje mi się, że byłeś na moim serwerze...

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
ranks
useravatar
2072 Posts
User info in posts

Przeinstalowałem, zaraz tylko dodam Iowe i mappacki i zobacze. A, kiedyś grałem jako Samael, potem troche nie grałem bo nie mialem neta, potem przeinstalowałem i jak załatwilem sobie neta to probowalem pograc juz z tym nickiem co na forum i wlasnie sie nie dalo. Czy to moze byc wina real moda ktory mialem? No w kazdym razie teraz spróbuje bez niego...
No dobra, spróbowałem i jest jak było- obserwuję serwer na który można jeszcze wejść i na którym pojawiają sie ludzie ale ja dołączyć nie moge. Jak sam postawie to dołączają ludzie, ale zaraz wychodzą z czerwonym pingiem bo widocznie mam za wolne łącze żeby stawiać serwer (2mb).

Korsarz
Ensign
Activity Points: 290
ranks
useravatar
41 Posts
User info in posts

Wiec widziałem cie na moim serwerze, ale moment i łapiesz czerwony ping. To nie kwestia żadnych plików, reinstalacje nic ci nie dadzą. To łącze jest do bani. 2 MB  wystarczy  żeby i grać i hostować (tzn robić serwer). Dokładne wymagania to

512 KBit dla 8 graczy
256 KBit dla 4 graczy

Jednak łącze to nie tylko szybkość, oprócz tego musi być  jeszcze przyzwoity stabilny ping. Napisz taką komendę w DOSie (Uruchom --> cmd)

ping onet.pl -t

http://wiki.phoenixlabs.org/images/4/42/Cmd_index_ping_end_IP.png

i zobacz jakie masz pingi, im mniejszy tym lepszy, duże różnice w pingach nie są pozytywnym objawem.

EST_PL
Battlestations Fan
Rear Admiral
ranks
useravatar
2072 Posts
User info in posts

Board Info

Board Stats:

Total Topics:
1690
Total Polls:
69
Total Posts:
23070
Dormant:
User Info:

Total Users:
20718
Newest User:
ngan34017136902821
Members Online:
1
Guests Online:
558

Online: 
Runsva

Forum Legend:

Topic
 New
 Locked
 Sticky
 Active
 New/Active
 New/Locked
 New Sticky
 Locked/Active
 Active/Sticky
 Sticky/Locked
 Sticky/Active/Locked

Login Form

Battlestations Shoutbox

Latest Message: 20 minutes ago
  • Runsva : Can someone PLEASE help me i can't install anything on my game it just keeps crashing!!
  • N_Trainz : Legendary Da: Its now live on Moddb and here is the link, requires a Batlestations Midway game to be installed to work «link» - midway - skinpack/addons/international - bsm - collection - light - version Enjoy
  • Runsva : are we still talikg about the zyy modding pack??
  • N_Trainz : Yeah I wanted to do this, but the installers were being a pain giving me errors about something. I finally got it working, and just figured out how to make the updater now since it'll be two parts with one containing the misc files and the other mostly the mpak files. It'll be a stand - alone DLC mod just like the Bismarck Mission Pack was. Like I said I plan to have it all completed and uploaded by this weekend
  • Legendary Da : No, no, not problem at all; I am already grateful that you were thinking about this subject, I can wait as long as you need to. Thanks for the help (again), and feel no need to rush this subject; we all know that the life comes first. :)
  • N_Trainz : Hope you won't mind the wait, it'll be worth it if you ask me, and yes I do understand that you can't download due to that cap Mege has. I heard the PM was down, but haven't tried it as I been busy helping the BSmodHQ team with things and then those that are life - in - general.
  • N_Trainz : To Legendary Da: I been trying to work on that actually, what I'm experiencing is the pack size> I already made it a light version of the mod, so hopefully this weekend maybe, might be sooner
  • Legendary Da : To N_Trainz: So, um... I can't exactly download from Mega for some reason; so could u upload that mod to Moddb? I am sorry for making extra work for you, and I TOTALLY understand if u can't upload it again; so, do as you want; I just wanted to say somehow I couldn't dl the mod (btw, why isn't the PM working?). U don't have to post the link either; I'll find it from the site if u upload it. Thanks whatever u do, and so sorry for the extra wish. :/
  • Runsva : Anyone there??
  • Runsva : That is on the zyy modding pack v1.0.3 forum.
  • Runsva : If that hepls...
  • Runsva : The link that I donloaded from is the one message before the last one on page 4 on this forum because all the others are for some reason down.
  • YamatoFavor : Zyy eh... doubt I installed successfully and seems like I lost the build
  • Axis_Crusher : Well I am aware of that mod, but I've never installed it. I'll ask around if I can find someone that successfully installed it.
  • Runsva : The zyy modding pack v1.0.3
  • Axis_Crusher : Just so we're on the same page which mod are you trying to install?
  • Runsva : Game*
  • Runsva : Do i need to make a copy of my gamr folder like Battlestations Midway?
  • Runsva : No I didn't install it into a separate directory, it is in steamapps - - > common like any other steam game.
  • Runsva : pls help me fix it i really want to play this mod :D

Only registered users are allowed to post

Now Online

Birthdays

BusyOCAMPO Send PM
birthday will tomorrow

samuraj Send PM
birthday will Wednesday, 01 March 2017

Gabriel_03 Send PM
birthday will Thursday, 02 March 2017